BİZ KİMİZ?

Chemvisor, EU REACH,Turkey REACH vb., kimyasalların yönetimine ilişkin ulusal ve uluslararası mevzuata ilişkin yükümlülüklerin yerine getirilmesi için aktif ve somut fırsatlar sunmaktadır.

Chemvisor, tüm tedarik zincirini göz önünde bulundurarak, çözüm ortaklarına Türkiye pazarında yer almalarını sağlayacak mevzuat uyumu sağlayarak destek vermektedir.

Chemvisor olarak, mevcut ve yeni ürünlerin piyasaya arzının Turkey REACH (KKDIK) ve EU REACH uyumu konusunda hizmetler sunmaktadır. EU REACH benzeri mevzuata ilişkin uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, yerel ve global çapta, sektörle ve resmi paydaşlar ile olan iş birliklerinden doğan sinerjiyi kimya sektörünün hizmetine sunmaktadır. Böylelikle, kimyasal, polimer ve son kullanıma yönelik eşya üretici ve/veya ithalatçısı kuruluşların kimyasal mevzuat uyum taleplerine bütünsel bir çözüm sunabilmektedir.

MİSYON

Misyonumuz, Sürdürülebilir Kimya yolunda, i) endüstriyel ve yaygın kullanımlar için kimyasal risk değerlendirme uygulamaları, ii) rekabete sağladığı katkı ve iii) mevzuata uyum sayesinde pazara erişim engellerin kaldırılmasıyla kimyasalların yönetiminde kapsayıcı çözümler sunmaktır.

VİZYON

Dünyadan alınanların geri verilmesi için çözüm üretmek.